OPRYSK NA KOMARY KLESZCZE MUCHY Zobacz większe

OPRYSK NA KOMARY KLESZCZE MUCHY

Nowy

Rewelacyjnie skuteczny oprysk ddd do natychmiastowego zwalczania komarów, kleszczy i much . Opakowanie 500ml

Więcej szczegółów

220,00 zł

Więcej informacji

 

 NA KOMARY

KLESZCZE MESZKI MUCHY 

Bardzo wydajny oprysk przeznaczony do opryskiwaczy ciśnieniowych, opryskiwaczy spalinowych oraz zamgławiaczy termicznych

ŚRODEK
 NATYCHMIAST ZWALCZA TAKIE OWADY JAK: komary, kleszcze, meszki, muchy i gzy. 

Preparat owadobójczy w formie ciekłego koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, o działaniu kontaktowym i żołądkowym , przeznaczony do zwalczania insektów latających i biegających: much, komarów, prusaków, karaluchów, mrówek faraona. Preparat można stosować w pomieszczeniach inwentarskich, mieszkalnych, biurowych, użyteczności publicznej, fabrycznych, magazynach. 

Preparat charakteryzuje się bardzo dobrą skutecznością również w zwalczaniu insektów latających i biegających. Na powierzchniach porowatych (typu papier pakowy) wykazuje słabsze działanie.

 

Preparat zabija natychmiast i działa równie skutecznie do 2 miesięcy od zastosowania. Odporny na temperatury i wilgoć. Oprysk nie szkodliwy dla ludzi i zwierząt. Okres karencji po oprysku 30 minut. Wydajność 500ml l na ok 1 hektar.

 SPORZĄDZANIE CIECZY UŻYTKOWEJ:

Przed przystąpieniem do sporządzania cieczy użytkowej dokładnie ustalić potrzebną jej ilość.

W celu sporządzenia roztworu roboczego należy zmieszać 100 ml (około 110-120 g) preparatu z 10 ltr wody. 

   

Opryskiwanie

Opryskiwać miejsca zacienione, spokojne, zakamarki i naroża ścian, altany, zarośla w ogrodzie i wokół ogrodzenia posesji (tworząc w ten sposób „barierę insektycydową”). Produkt nanieść równomiernie na całej powierzchni przeznaczonej do odkomarzania.