Preparat na wszy pchły pluskwy wołka korniki Dobol Zobacz większe

Tylko online

Preparat na wszy pchły pluskwy wołka korniki Dobol

Nowy

Produkt biobójczy do zwalczania owadów i insektów, do stosowania powszechnego i profesjonalnego.

Więcej szczegółów

95,00 zł

Więcej informacji

Składniki doskonale wnikają w szczeliny i szpary docierając do miejsc bytowania insektów. Nie pozostawia po sobie śladów

DOBOL FUMIGATOR 10g to środek skuteczny w zwalczaniu dokuczliwych owadów domowych takich jak muchy, pchły, pluskwy, wszy, korniki, kołatki, termity, karaczany, roztocza, a także owadów atakujących artykuły spożywcze, np: trojszyk, wołek zbożowy, ulec, skórnik kolczatek, omacnica spichrzaka ( mól spożywczy)

Dobol fumigator jest produktem innowacyjnym, łatwym w użyciu. Umożliwia on całkowitą dezynsekcję pomieszczeń dzięki rozpyleniu "mgły" owadobójczej, szybko rozprzestrzeniającej się nawet w pomieszczeniach, gdzie utrudniony jest oprysk.
Fumigacja umożliwia uwolnienie się najdrobniejszych cząsteczek penetrujących każdy zakamarek, w którym mogą ukrywać się owady.
Dobol fumigator odznacza się dużym bezpieczeństwem użycia, dyfuzja środka owadobójczego następuje po kilku minutach poprzez reakcję z wodą.
Nie ma ryzyka samozapłonu lub wybuchu.
Skuteczność jest natychmiastowa i całkowita, rozpylona mgła nie pozostawia sadzy ani osadu. Dobol fumigator może być używany do dezynsekcji pomieszczeń składowania materiałów łatwo niszczejących ( książki, tkaniny, wyposażenie informatyczne, itp.), mieszkań, strychów, piwnic, magazynów, biur, noclegowni dla bezdomnych
Produkt nie brudzi ścian, tapicerki, obić, ubrań itp.

SPOSÓB UŻYCIA:
1. Zamknąć okna oraz drzwi wychodzące na zewnątrz. Używać produktu wyłącznie w pomieszczeniu zamkniętym i zaatakowanym przez owady. Usunąć wszystkie osoby oraz zwierzęta z pomieszczenia ( również ryby, gady, płazy), wynieść rośliny zielone.

2.Rozłożyć fumigator w części środkowej strefy poddanej zabiegowi. Rozerwać aluminiową torebkę, w której znajduje się puszka.

3.Nalać wody do poziomu wyznaczonego linią przerywaną na puszce - NIE PRZEKRACZAĆ WSKAZANEGO POZIOMU !!

4.Umieścić puszkę tak aby miała kontakt z wodą, stroną czerwoną skierować ku górze. Opuścić pomieszczenie, zamknąć drzwi. Fumigacja rozpocznie się w kilka minut po rozpoczęciu reakcji chemicznej.

5.Podczas zabiegu żaden człowiek ani zwierzę nie może znajdować się w pomieszczeniu poddawanemu zabiegowi. Pozostawić preparat na co najmniej 2 godziny. Po zakończeniu zabiegu, wietrzyć przez co najmniej 15 minut przed ponownym użytkowaniem.

6.Przy wykonywaniu kilku jednoczesnych zabiegów w dużych pomieszczeniach należy rozpoczynać uruchomienie fumigatorów od stref najbardziej oddalonych od wyjścia.

Opakowanie wystarcza na 170m3 około 70m2 powierzchni.