ŚRODEK NA KORNIKI, KOŁATKI Zobacz większe

Tylko online

ŚRODEK NA KORNIKI, KOŁATKI

Nowy

Preparat owadobóczy do zwalczania insektów owadów oraz drewnojadów na poddaszach, strychach i domach.

Więcej szczegółów

95,00 zł

Więcej informacji

Dobol 10g. Wydajność na 65 m sześciennych (25 m kwadratowych) - owady biegające i 175 m sześciennych (70 m kwadratowych) - owady latające. Jest to fumigant o działaniu owadobójczym łatwy w użyciu, skuteczny przeciw szkodnikom drewna,  szkodnikom zbożowym magazynowym oraz wobec owadów latających i biegających takich jak prusaki, karaluchy, pchły, wszy i pluskwy oraz skorki, rybiki, korniki, spuszczele jak też wołek zbożowy, trojszyk, mączniak, muchy itp.

Skład mikrocząstek owadobójczych, który jest w preparacie, penetruje wszystkie szczeliny w których są robaki, co sprawia, że jest to doskonały środek do walki z robactwem dostający się w takie miejsca jak (belki, drewniane podłogi, boazerie, regały, itp.).

Jego działanie jest szybkie i długotrwałe.

Jego stosowanie praktyczne i nie wymaga żadnego przygotowania. W przeciwieństwie do innych zabiegów owadobójczych gazowych, Dobol nie powoduje niepożądanych reakcji.

Jego działanie nie powoduje żadnych szkód.

Dobol w trakcie zabiegu wydziela przyjemny zapach nie drażniący dzięki zawartości 10g substancji zapachowej.

Cechy:

działanie środka  już w dwie minuty po dodaniu wody do pojemnika z preparatem.

Szybkie i długotrwałe działania przeciwko wszystkim owadom i insektom w drewnie, na tkaninach, meblach, ubraniach i środowisku w którym się zalęgły.

Jego działanie nie uszkodzi (obrazów, książek, tkanin, mebli, odzieży oraz artykułów AGD i komputerów.

Idealny i dopuszczony do zabiegów w (domach, mieszkaniach, strychach, piwnicach, hotelach, sklepach, magazynach zbożowych i innych itp.). Zezwolenie MIN ZDROWIA.

 

Skład na wagę opakowania:

Substancja czynna:

Cyfenotryna czysta 7,2 gr.

10g substancja zapachowa